вівторок, 25 липня 2017 р.01:02

Український баскетболіст О.Лень провів результативну гру у матчі з "Оклахомою"

КИЇВ. 10 лютого. УНН. Єдиний представник України в Національній баскетбольній асоціації Олексій Лень у складі “Фінікс Санс” провів результативну гру у поєдинку проти “Оклахома-Сіті Тандер”, передає УНН.

Перша чверть завершилася на користь фаворита зустрічі “Оклахоми” — 28:19. Однак продемонстровані активні дії в атаці О.Леня вирівняли ситуацію на паркеті. Після кількох передач від партнерів українець двічі реалізував ефектні слем-данки, а також ставав на лінію штрафних кидків.

Наш співвітчизник провів на паркеті майже повну другу чверть і в цей період приносив “Фініксу” очки з середньої дистанції та відзначився додаванням м’яча згори після промаху партнера. Така гра українця дозволила його команді наздогнати суперника — 57:57 після половини зустрічі.

У другій частині поєдинку “Тандер” змогли переломити хід подій та святкували перемогу 122:106.

У підсумку О.Лень набрав 13 очок (5/7 двоочкові, 3/4 штрафні), відзначився 8 підбираннями, а також 2 перехопленнями, 2 передачами та 1 блок-шотом.

Нагадаємо, що “Фінікс” в останніх 25 матчах при 23 поразках виграв лише двічі і має показник в 14 перемог та 39 поразок у сумі. “Оклахома” здобула 39 перемогу при 14 програшах.