понеділок, 23 жовтня 2017 р.23:07

Українські хокеїсти з перемоги розпочали відбір до Олімпіади

КИЇВ. 11 лютого. УНН. Національна збірна України з хокею з перемоги розпочала свої виступи на попередньому раунді Олімпійської кваліфікації, що стартував у Саппоро (Японія). У першому поєдинку "жовто-блакитні" з рахунком 3:0 перемогли збірну Румунії, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Перший період пройшов дуже нервово. Українці володіли ігровою та територіальною перевагою, проте стовідсоткових нагод для взяття воріт не створили. Натомість наші суперники ледь не скористалися кількома обрізками захисників збірної України.

Напругу у зустрічі зняла шайба Владислава Лугового у другому періоді. Андрій Міхнов все зробив для партнера, якому залишалося лише спрямувати шайбу у порожній кут воріт. Для вихованця херсонського хокею це був дебютний гол у складі національної збірної.

За 37 секунд наша команда мала подвоювати свою перевагу, проте Віктор Захаров не зумів переграти Аттілу Адор’яна під час виконання штрафного кидка. Те що не вдалося Захарову, зробив Андрій Міхнов. Український велетень отримав передачу з-за воріт від Артема Бондарєва і другим дотиком подвоїв рахунок.

В заключному періоді підопічні Олександра Савицького мали кілька хороших нагод для того, щоб відзначитись, проте закинули українці лише одного разу – автор шайби Артем Гніденко.