Понеділок, 29 травня 2017 20:56

Клуб українця О.Леня програв чинному чемпіону в НБА

КИЇВ. 12 лютого. УНН. У матчі регулярного чемпіонату НБА “Голден Стейт Ворріорс” на виїзді обіграв “Фінікс Санс” українця Олексія Леня з рахунком 112:104, передає УНН.

Команди провели першу чверть на рівних і пішли на першу перерву за рахунку 28:29 на користь гостей. Наприкінці стартового відрізку на паркеті з’явився український “бігмен” О.Лень, котрий відзначився 2 очками, обігравши обманним рухом М.Спейтса.

На початку другого періоду українець в ефектному стилі додав м’яч у кошик згори, але його команда поступалася 43:57.

В останній 12-хвилинці наш співвітчизник записав на свій рахунок точний кидок з середньої дистанції, але через порушення правил відправився на лаву запасних.

Найрезультативнішим гравцем “Голден Стейт” став Стівен Каррі з 26 очками, якому не вистачило 1 підбирання та 1 передачі до тріпл-дабл. У складі “Фінікса” результативний матч провів Арчі Гудвін, який набрав 20 балів. На рахунку українського центрового “Фінікс Санс” О.Леня 6 очок і 7 підбирань.

Таким чином, для “Голден Стейт” ця перемога стала 11-ю поспіль, “Фінікс” зазнав 9-ї поразки поспіль.

Варто відзначити, що на перерву для проведення Матчу зірок “Голден Стейт” пішов, вигравши 92,3 % ігор проведених поєдинків (48:4), що є кращим результатом в історії НБА. Раніше рекорд за цим показником належав клубу “Філадельфія Сіксерс”, який на момент перерви на “Зоряний уїк-енд” переміг в 90,7 % зустрічей в сезоні 1966/67 років.