вівторок, 17 жовтня 2017 р.20:57

"Чорноморець" здобув перемогу над грузинським "Зугдіді"

КИЇВ. 12 лютого. УНН. У першому ранковому тренувальному матчі "Чорноморець" мінімально переграв грузинський ФК "Зугдіді". Про це УНН повідомили у прес-службі одеського футбольного клубу.

На початку поєдинку команди обмінялися небезпечними моментами. Удар головою Кузнєцова парирував воротар, а Стариков не влучив у дальній кут. Двічі створювали напруженість у штрафний "Чорноморця" і суперники: на 6-й хвилині м'яч, після удару метрів з семи, пролетів над поперечиною, а на 16-й хвилині грузинський гравець з воротарського майданчика ледь не проштовхнув "снаряд" e сітку, але Безрук був напоготові.

Рахунок у зустрічі відкрив Стефурак. В боротьбі з захисником він влучно пробив низом у дальній кут воріт - 1:0. Майже відразу ФК "Зугдіді" відігрався, реалізувавши вихід один на один з Безруком - 1:1. На 36-й хвилині відзначився Барилко, заставши воротаря суперника зненацька своїм ударом з нульового кута - 2:1.

Після перерви обидві команди регулярно атакували, але до гострих моментів справа не дійшла.

Одесити провели матч у такому складі: Безрук, Кузнецов (Е. Захарченко, 15), Пернацький, Петько, Калита, Смирнов (капітан), Мурашов, Стефурак, Стариков, Сільвіо (Мусолітін, 58), Барилко (Туманян, 78).

Відзначимо, що у другій половині дня "Чорноморець" проведе ще один тренувальний матч - з "Вардаром" (Скоп'є, Македонія).