Пʼятниця, 24 березня 2017 14:43

Футболіст "Динамо" забив свій перший гол у дебюті за "Шальке"

КИЇВ. 13 лютого. УНН. В рамках 21-го туру “Шальке” в п’ятницю, 12 лютого ввечері провів матч на виїзді проти “Майнца” і відправився додому з порожніми руками. Господарі поля в напруженому поєдинку змогли здобути перемогу з рахунком 2:1, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шальке”.

На 33-й хвилині “Майнц” відкрив рахунок, проте, вже на самому початку другого тайму Юнес Беланда, орендований у ФК “Динамо” Київ, проводячи свій дебютний матч за “Шальке” зрівняв рахунок у матчі і тим самим вперше відзначився у новому клубі.

Проте, вже під завісу зустрічі, на 79-й хвилині “Майнц” вирвав перемогу в “Шальке”.

Як повідомляв УНН, на початку січня атакуючий півзахисник київського “Динамо” Ю.Беланда на правах оренди перейшов до складу представника німецької Бундесліги “Шальке”.

Головний тренер “Шальке” Андре Брайтенрайтер відзначив, що гравець “Динамо” швидкий, динамічний і може похвалитися гарною статистикою голів і гольових передач.

У 2012 році 25-річний гравець став разом з “Монпельє” чемпіоном Франції і кращим молодим гравцем чемпіонату Франції.

У 124 матчах півзахисник забив 26 м’ячів. Потім він перейшов в київське “Динамо”. У складі киян футболіст провів за два з половиною роки 88 матчів і забив 11 м’ячів. У складі збірної Марокко він виходив на поле 32 рази.

Нагадаємо, що саме “Шальке” є майбутнім суперником донецького “Шахтаря” на стадії 1/16 фіналу Ліги Європи.