Вівторок, 28 березня 2017 11:34

Збірна України розгромила хокеїстів Хорватії на відборі до Олімпіади

КИЇВ. 13 лютого. УНН. У японському місті Саппоро відбувся другий матч збірної України в рамках півфінального раунду кваліфікації до Олімпійських ігор-2018, які пройдуть в корейському Пхенчхані. "Жовто-блакитні" розгромили Хорватію – 6:0, передає УНН з посиланням на ФХУ.

Щойно секундна стрілка зробила свій перший оберт, як Артем Гніденко відкрив рахунок у зустрічі. Українська команда продовжила тиск на ворота суперника і оборона хорватів не впоралася з цим. На свій рахунок шайби записали Олександр Побєдоносцев і Юрій Петранговський.

Наші хокеїсти на досягнутому не зупинились і на початку другого періоду практично зняли всі питання щодо переможця.

Георгій Кіча, який у цьому матчі здобув дебютне очко у складі збірної, став ще й автором закинутої шайби. Нападаючий "Дженералз" втік з-під опіки захисника хорватів та з позиції високого слоту в один дотик замкнув простріл Артема Гніденка.

У третьому періоді остаточний рахунок гри встановили гравці "зеленої" ланки. Спочатку Роман Благий відзначив свій дебют на турнірі закинутою шайбою, а потім Артем Бондарєв за 5 секунд до фінальної сирени вшосте вразив ворота Росановіча.

Додамо, завтра ввечері за місцевим часом збірна України проведе поєдинок проти Японії. Саме за підсумками цієї зустрічі визначиться переможець групи та учасник фінального раунду Олімпійської кваліфікації.

Як повідомляв УНН, у першому поєдинку турніру у Саппоро українці переграли румунів - 3:0.