Четвер, 23 березня 2017 22:47

ФК "Арсенал" мінімально переміг лідера АПЛ "Лестер"

КИЇВ. 14 лютого. УНН. У центральному поєдинку 26 туру англійської Прем’єр-ліги лондонський “Арсенал” на домашньому стадіоні “Емірейтс” з рахунком 2:1 переміг “Лестер”, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу з Лондона.

Під завісу стартового тайму захисник “канонірів” Монреаль збив суперника у власному майданчику та приніс пенальті на власні ворота. 11-метровий удар реалізував бомбардир “Лестера” Варді. Однак, у середині другої частини гри Уолкотт зрівняв рахунок, а вже на 5 доданій хвилині компенсованого часу форвард Уелбек головою переправив м’яч у сітку воріт після подачі зі штрафного Озіла.

Відзначимо, що “Арсенал” володів ініціативою у зустрічі: 72 відсотки володіння м’ячем, 24 удари проти 7 у “Лестера”.

Нагадаємо, що “Лестер” попри поразку залишається лідером чемпіонату Англії з 53 очками. “Арсенал” наблизився до “лисів” і поступається лише двома балами.