четвер, 21 вересня 2017 р.21:32

Баскетболісти “Дніпра” стали володарями Кубка Суперліги

КИЇВ. 14 лютого. УНН. На домашньому майданчику в СК “Шинник” “Дніпро” став володарем Кубка Суперліги сезону 2015-2016 років, обігравши у фінальному матчі турніру столичний “Будівельник” з результатом 75:63, повідомляє УНН з посиланням на сайт Суперліги.

Номінальні гості повели в рахунку на початку поєдинку, проте кінцівка дебютної чверті була за “дніпрянами”, й Сергій Загреба та Олександр Мішула вивели свою команду вперед. У другій десятихвилинці, що розпочалася двома поспіль дальніми кидками від “Дніпра”, підопічні Дениса Журавльова ще більш надійно зіграли в захисті, а в нападі раз за разом долали оборону суперника, що врешті-решт втілилося в переконливу перевагу (43:27).

Ривок господарів 7:0 на початку другої половини міг перерости у повне домінування дніпропетровців, проте ударний відрізок від Владислава Кондратьєва, продуктивна поява на паркеті В’ячеслава Моторчука, котрий до великої перерви не зіграв навіть хвилину, “повернули” киян у гру. “Будівельник” до останнього чіплялися за свої шанси, втім наздогнати суперника сил не вистачило.

Відзначимо, що захисник “Дніпра” Олександр Мішула провів гарний матч, здобувши 14 очок ще до великої перерви, а наприкінці гри, коли “Будівельник” спробував ліквідувати відставання, забив кілька важливих м’ячів. Загалом на рахунку одного з лідерів “дніпрян” 21 очко, 7 передач і 3 підбирання. Станіслав Тимофеєнко приніс “Дніпру” 14 очок, а також зібрав 11 відскоків. На рахунку Сергія Загреби 12 очок і 6 підбирань.

Андрій Малиш із 10 очками та 6 підбираннями в активі став найрезультативнішим гравцем у складі “Будівельника”.