Пʼятниця, 15 грудня 2017 06:56

Футболісти “Динамо” нічиєю завершили спаринг із болгарським “Літексом”

КИЇВ. 15 лютого. УНН. У передостанньому матчі на тренувальних зборах у Іспанії київське “Динамо” зустрілося з болгарським “Літексом”, який до кінця сезону виключений із національного чемпіонату Болгарії. Зустріч завершилася нічиєю 1:1. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК “Динамо”.

Для “динамівців” ця гра ознаменувалася поверненням до складу найдорожчого і провідного гравця Андрія Ярмоленка, який вивів команду з капітанською пов’язкою. Вінгер киян та збірної України відзначив своє повернення до гри гольовою передачею на двадцятій хвилині, внаслідок чого “біло-сині” відкрили рахунок. На передачу А.Ярмоленка з кутового з правого флангу набіг Сергій Сидорчук та у дотик перевів м’яч до сітки воріт.

Однак болгарська команда вже за п’ять хвилин відігралася. Перехоплення на чужій половині поля та стрімка атака лівим флангом завершилися передачею у центр штрафного майданчика, де виникла метушня, і м’яч зрикошетив від Дениса Гармаша у порожній кут воріт.

Наприкінці тайму динамівці ледь не повторили свою гольову комбінацію. Цього разу на навіс А.Ярмоленка вибігав Д.Гармаш, проте його удар головою з кількох метрів прийшовся у стійку.

Команди розпочали другу частину активно в атаці, обмінявшись моментами, але фінальний свисток зафіксував першу нічию у контрольних матчах київського “Динамо” на другому тренувальному зборі.

До вашої уваги склад “Динамо” (1 тайм): Рудько — Сильва, Хачеріді, Драгович, Антунеш — Рибалка — Ярмоленко (к), Гармаш, Сидорчук, Гонсалес — Теодорчик.

“Динамо” (2 тайм): Рудько — Віда, Бурда, Ягодінскіс, Макаренко — Петрович — Гусєв (к), Мігель, Буяльський, Яковенко — Яремчук.

Нагадаємо, що заключний матч команда Сергія Реброва проведе 17 лютого проти норвезького “Стромсгодсета”.