Четвер, 19 січня 2017 08:52

“Сент-Луїс” перервав домашню серію з дев’яти перемог ХК “Тампа-Бей”

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Хокеїсти “Сент-Луїс Блюз” в гостях обіграли “Тампа-Бей Лайтнінг” з рахунком 2:1 на стадіоні “Amalie Arena”, передає УНН з посиланням на сайт Національної хокейної ліги.

Рахунок у грі відкрив Роббі Фаббрі на 36-й секунді другого періоду, втікши один-на-один. Це його 13-й гол у сезоні. Пас йому віддав Пол Штясни.

Центральний нападник Патрік Берглунд забив гол на 17:41 хвилині в третьому періоді, втікши у відрив. Бен Бішоп парирував перший кидок, але шайба відскочила прямо в коник нападника і зрикошетила в сітку. Рефері спочатку не зарахував взяття воріт, але після перегляду ситуації на відео, рішення було скасовано і рахунок став 2:0 на користь “Блюз”.

Микита Кучеров закинув свою 23 шайбу за 52 секунди до закінчення матчу (він кращий снайпер і бомбардир “Тампи”), коли Б.Бішопа замінили на шостого польового гравця. М.Кучеров добив шайбу у ворота після кидка Тайлера Джонсона.
Таким чином “Сент-Луїс” в останніх чотирьох іграх здобув три перемоги і маючи 73 бали посідає третю сходинку Західної конференції.

Зазначимо, що у “Тампи” перервалася 9-матчева переможна домашня серія. Тепер хокеїсти “Лайтнінг” з 64 пунктами замикають місце в плей-офф Східного узбережжя.