неділя, 22 жовтня 2017 р.15:43
Новини: Економіка

“Волинь” зіграла унічию з англійським “Вотфордом” на турнірі в Індії

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Луцька “Волинь” зіграла заключний матч групового раунду товариського турніру на “NagjeeCup” в Індії. Суперником підопічних Віталія Кварцяного став середняк англійської Прем’єр-ліги з футболу — “Вотфорд”, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Волинь”.

Незважаючи на статус фаворита гри — “Вотфорд”, відбивався з самого початку зустрічі, однак після четвертого за десять хвилин кутового його захист не витримав. Подачу Олега Герасимюка вибили на вільного Сергія Кравченка і той першим дотиком обробив м’яч, а другим увігнав у верхній кут воріт — 1:0.

Другий тайм не змінив малюнок на футбольному полі, адже “Волинь” більше пробувала йти вперед. Англійці мали тільки один шанс, але голкіпер Артем Кичак відбив сильний постріл на кутовий. Лучани ж створювали нагоди, але не використовували. Найкращі моменти не забили Сергій Логінов і Редван Мемешев.

Розв’язка наступила на 89 хвилині, коли місцевий індійський арбітр призначив пенальті у ворота А.Кичака — Польовий грав у м’яч, англієць йому навалився на спину і суддя вказав на “точку”. 11-метровий на останній хвилині реалізував Якубяк, а чотири хвилини, компенсовані арбітром, не принесли “хрестоносцям” перемоги.

Відзначимо, що вже на першій хвилині поєдинку травму отримав півзахисник лучан Андрій Богданов і згодом покинув поле. Також матч пропускали основні гравці “Волині” — Шабанов, Козьбан та Горопевшек.

Додамо також, лучани попри нічию 1:1, не програвши жодного матчу, вибули з турніру: “Атлетіку Паранаенсе” (Бразилія) 7 очок, “Вотфорд” — 4, “Волинь” — 3, “Рапід” (Румунія) — 1.