вівторок, 25 липня 2017 р.11:17

Українець С.Стаховський розпочав з перемоги виступи на турнірі у Марселі

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у другий раунд турніру ATP в Марселі, обігравши 25 ракетку планети Фелісіано Лопеса, повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Фелісіано Лопеса з Іспанії українець здолав у третьому сеті – 6:3, 2:6, 7:6. Поєдинок тривав 1 годину 53 хвилини. На рахунку С.Стаховського 12 ейсів.

Відзначимо, що це перша перемога С.Стаховського в основній сітці турніру ATP в одиночному розряді в 2016 році.

Окрім того, наступним суперником нашого спортсмена стане лідер посіву швейцарець Станіслас Ваврінка, якого С.Стаховський рік тому обіграв у чвертьфіналі турніру в Марселі.

Додамо, що на великому челленджері у Вроцлаві у матчі першого раунду киянин Денис Молчанов поступився представнику Франції Альбано Оліветті (2:6, 6:7) та завершив свої виступи у Польщі.

Як повідомляв УНН, в останньому рейтингу АТР Сергій Стаховський втратив відразу на 14 позицій і тепер займає 81 місце.