Понеділок, 27 березня 2017 00:39

"Зоря" у товариській грі розгромила ФК "Актобе" з рахунком 3:0

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Луганська "Зоря" провела перший поєдинок на другому навчально-тренувальному зборі команди в Туреччині. Суперником "чорно-білих" став бронзовий призер чемпіонату Казахстану "Актобе". Про це УНН повідомили у прес-службі ФК "Зоря".

Уже на 6-й хвилині у ворота українського опонента був призначений одинадцятиметровий удар за порушення правил проти Філіпа Будковского. Пенальті реалізував Микита Каменюка.

Не минуло й десяти хвилин, як луганські гравці подвоїли рахунок. М.Каменюка навісив в штрафну з кутового, а Ф.Будковський пасом викотив під удар Артему Гордієнко, який пробив - голкіпер м'яч відбив. Однак на добиванні виявилися відразу кілька гравців у "чорно-білій" формі, Михайло Сиваков був спритнішим за інших і добив м'яч у ворота - 2:0.

Незважаючи на два швидкі голи, підопічні Юрія Вернидуба не заспокоїлися і продовжили контролювати хід подій. На перерву команди пішли з результатом 3:0, адже футболіст "Актобе" відзначився автоголом.

До середини другого тайму "Зоря" могла забити четвертий м'яч, але суперника після удару головою Ярослава Квасова врятувала хрестовина.

Відзначимо, що на 54-й хвилині Каіров з "Актобе" за хвилину отримав два "гірчичника", за що був видалений. Але, як відомо, в товариських матчах існує між командами домовленість про те, що в разі червоної картки, вилученого гравця замінює інший, тому гра продовжувалася в рівних складах.

До вашої уваги склад "Зорі" в 1-му таймі: Микита Шевченко, Микита Каменюка (к), Рафаель Форстер, Михайло Сиваков, Євген Опанасенко, Артем Гордієнко, Кирило Дорошенко, Джаба Ліпартія, Іван Петряк, Олександр Караваєв, Філіп Будковський.

У 2-му таймі: Микита Шевченко (Олексій Шевченко, 65), В'ячеслав Чечер, Євген Ткачук, Артем Сухоцький, Григорій Ярмаш, В'ячеслав Танковскій, Ігор Чайковський, Желько Любенович, Пауліньо, Андрій Тотовицький, Ярослав Квасов.

Повідомляється, що наступний контрольний поєдинок "чорно-білі" проведуть 19-го лютого із словенським "Марібором".