Вівторок, 28 березня 2017 07:48

“ПСЖ” здобув мінімальну перемогу над “Челсі” в плей-офф Ліги чемпіонів

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Перша зустріч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між французьким “Парі Сен-Жермен” та лондонським “Челсі”, яка проходила у Парижі на стадіоні “Парк-де-Пренс”, завершилася перемогою парижан 2:1, передає кореспондент УНН.

З перших хвилин зустрічі ініціативу захопили футболісти “ПСЖ”, але найгостріший момент виник у середині першого тайму у нападника “аристократів” Дієго Кости. Удар бразильця прийшовся у поперечину — воротар Кевін Трапп врятував французів.

Під завершення першої 45-хвилинки колективи обмінялися голами. Спочатку забив бомбардир парижан Златан Ібрагімович, реалізувавши удар низом зі штрафного, а згодом Джон Обі Мікель зрівняв рахунок після подачі з кутового.

Другу частину зустрічі господарі поля провели більш активно і були нагороджені за це переможним м’ячем — відзначився Едінсон Кавані.

В іншому поєдинку ігрового дня Ліги чемпіонів “Бенфіка” з рахунком 1:0 обіграла російський “Зеніт”.

Нагадаємо, що матч-відповідь пройде в Лондоні на стадіоні “Стемфорд Брідж” 9-го березня.

Додамо також, у минулорічному розіграші Ліги чемпіонів на стадії 1/8 фіналу парижани пройшли лондонців за рахунок голів на виїзді. У Франції “ПСЖ” зіграв 1:1, а в Англії матч завершився з результатом 2:2.