Четвер, 30 березня 2017 16:19

"Динамо" здобуло перемогу над віце-чемпіоном Норвегії

КИЇВ. 17 лютого. УНН. У заключному матчі на зимових тренувальних зборах 2016-го року в Марбельї (Іспанія) київське "Динамо" зустрілося з норвезьким "Стремсгодсетом". Ця гра стала останньою репетицією напередодні зустрічі команди Сергія Реброва з "Манчестер Сіті" у Лізі чемпіонів. Про це повідомляє прес-служба ФК "Динамо", передає УНН.

"Динамівці" дуже активно розпочали зустріч і за першу половину тайму створили більше моментів, аніж за 90 хвилин іншої товариської гри з болгарським "Літексом". Один із найнебезпечніших створили Андрій Ярмоленко і Дерліс Гонсалес: українець навісив зі свого флангу на дальню штангу, а парагваєць завершував ударом в дотик з близької відстані в кут, але голкіпер парирував цю спробу. Кілька разів небезпечно бив Лукаш Теодорчик, після одного з ударів норвежців врятувала штанга.

Другий тайм також розпочався за переваги киян, і невдовзі це відобразилося на рахунку. На 60-й хвилині А.Ярмоленко увірвався до штрафного майданчика з правого флангу та технічно пробив низом у дальній кут – 1:0.
На 72-й хвилині арбітр вгледів гру рукою Сергія Рибалки у власному штрафному. Вирок взявся виконувати Кастраті, розвівши м’яч та голкіпера по кутах.

Долю матчу вирішив ще один пенальті. На 77-й хвилині Віталій Буяльський після пасу Сергія Сидорчука виходив на рандеву з голкіпером, але був збитий захисником. Безспірний 11-метровий, який реалізував Олег Гусєв.

Таким чином підопічні С.Реброва завершили тренувальний збір перемогою і вже завтра повернуться до України.
Склад "Динамо" у грі із віце-чемпіоном Норвегії: Шовковський (к) – Сильва, Хачеріді, Драгович, Віда – Рибалка (Петрович, 78) – Ярмоленко (Яковенко, 64), Гармаш (Буяльський, 60), Буяльський (Сидорчук, 33), Гонсалес (Гусєв, 70) – Теодорчик (Яремчук, 71).