Четвер, 30 березня 2017 00:17

На міжнародних змаганнях з тхеквондо у Туреччині українці здобули 14 медалей

КИЇВ. 18 лютого. УНН. В турецькому місті Белек відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1 "Turkish Open 2016", на якому українськими спортсменами було завойовано три "золота", чотири "срібла" і сім "бронз", повідомляє УНН з посиланням на Федерацію тхеквондо України.

Золоті медалі завоювали спортсмени з Хмельницької області Дмитро Мещук і Софія Хобтар. Дмитро став переможцем у ваговій категорії до 57 кг. У півфіналі українець з рахунком 19:5 розгромив суперника з Туреччини, а в головному бою за золото з рахунком 11:2 переміг ще одного турецького спортсмена Ахметкана Тімагюра.

Срібло турніру завоювали Дмитро Дзандзава із Запорізької області (вагова категорія до 49кг) і киянин Тимур Фатіков (вагова категорія до 53 кг).

Бронзовими призерами "Turkish Open 2016" стали: Аміна Баккаева (Полтавська область) - вагова категорія до 29кг, Олександр Оганов (Запорізька область) - вагова категорія до 33кг, Іван Чередниченко (Київ) - вагова до 61кг, Олександр Демчук (Одеса) - вагова до 61кг і Юрій Тонкопій (Київ) - вагова категорія до 65кг.

Нашими юніорами на даному турнірі завойовані дві срібні та дві бронзові медалі. Киянин Андрій Сологуб здобув "срібло" у ваговій категорії до 73 кг. Юліана Коржавіна з Дніпродзержинська, Дніпропетровської області, посіла друге місце у ваговій категорії до 59 кг серед юніорок.

У свою чергу бронзові медалі турніру опинилися на рахунку Данила Манюхіна (Харківська область) - вагова категорія до 78 кг і Микити Тургана (Дніпропетровська область) - вагова категорія до 78 кг.

Зазначимо, що ще одну медаль – золоту, українські тхеквондисти вибороли в розділі пумсе. В індивідуальному фрістайлі у віковій категорії 18+ переможницею турніру стала Катерина Макіді з Дніпродзержинська.

Нагадаємо, що даний турнір став для українських тхеквондистів першим в нинішньому році міжнародним стартом, а також відкрив цілу серію змагань з тхеквондо ВТФ, які протягом двох тижнів відбудуться у Туреччині.