Субота, 21 січня 2017 17:45

У Бундеслізі відбулась зустріч динамівців А.Кравця та Ю.Беланди

КИЇВ. 22 лютого. УНН. У 22-му турі Бундесліги відбулася довгоочікувана зустріч двох команд, які орендували цієї зими футболістів київського “Динамо”. “Шальке” з Юнесом Беландою в основі приймав “Штутгарт”, де Артем Кравець почав матч на лавці запасних, передає УНН з посиланням на footboom.com.

Хоча господарі знаходилися набагато вище суперника в турнірній таблиці, “Шальке” здорово втомився після виїзду до Львова, а шваби взимку демонструють відмінний футбол — так що шанси були приблизно рівні.

Результативна нічия стала закономірним підсумком гри. Хоча перший небезпечний момент створив “Штутгарт”, в подальшому ініціативою близько години володіли “Кобальтові”, а Ю.Беланда на 14-й хвилині забив гол: ударом головою з 15-ти метрів.

Нагадаємо, в минулому турі Ю.Беланда теж відзначився взяттям воріт . Відоме американське видання Bundesliga Fanatic вважає Ю.Беланда одним з кращих придбань Бундесліги цієї зими:

Домінуванню “Шальке” не завадила навіть рання вимушена заміна Чупо-Мотінга. На 54-й хвилині Янс Хунтелар ледь не подвоїв перевагу господарів, але потім “Штутгарт” накрутив темп і пішов відіграватися.

Крамни зробив заміни, спрямовані на посилення атаки: спочатку на поле вийшов Алешандру Максим, а на 67-й хвилині — А.Кравець.

Незабаром після цього “Штутгарт” забив із кутового, який виконав А.Максим — 1: 1.

У час, що залишився обидві команди провели досить багато небезпечних атак. За кілька хвилин до фінального свистка А.Кравець міг принести перемогу “Штутгарту”, ​​але трохи не дістався до м’яча після чергового кутового від А.Максима.

Таким чином, “Шальке” опустився на шосте місце в таблиці, а безпрограшна серія швабів продовжилася.