Четвер, 30 березня 2017 06:28

Українець Я.Хаммо став переможцем першості з дзюдо в Німеччині

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Українець Яків Хаммо виборов золоту нагороду в рамках німецького етапу гран-прі з дзюдо, який завершився в Дюссельдорфі (Німеччина), передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації дзюдо України.

На шляху до подіуму вихованець донецької школи дзюдо, котрий виступає в найважчій ваговій категорії понад 100 кг, переміг Абдулло Тангрієва з Узбекистану, Сунг-Мін Кім з Республіки Корея, єгиптян Ахмеда Вахіда та Іслама Ель Шехабі.Окрім Я.Хаммо в Дюссельдорфі виступила українка Марина Черняк. Уродженка Запоріжжя (48 кг) у втішному турнірі за "бронзу" поступилася француженці Аврорі Клименс і в підсумку посіла 7 місце.

Варто відзначити, що це був другий гран-прі цьогорічної програми. Перший етап пройшов на Кубі з 22 по 24 січня.

Нагадаємо, що 27-28 лютого дзюдоїсти позмагаються на Відкритому Кубку Європи в Празі (Чехія), а дзюдоїстки - на Відкритому Кубку Європи у Варшаві (Польща).

Довідка УНН: За перемогу в рамках турнірів гран-прі володарю золотої медалі нараховується 300 рейтингових очок, в рамках "Великого шолому" – 500 балів, "Мастерса" – 700, чемпіонату світу – 900, а найбільше отримує переможець Олімпійських ігор – 1000 очок.