четвер, 27 липня 2017 р.08:44

Українка Е.Світоліна потрапила до топ-20 найкращих тенісисток світу

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Перша ракетка України Еліна Світоліна завдяки успішному виступу на турнірі WTA Premier у Дубаї, зуміла піднятися в оновленому рейтингу WTA на три позиції і повернутися в топ-20, повідомляє УНН з посиланням на сайт спортсменки.

На цьому тижні харків’янка займає 18-й рядок і має 2530 залікових балів у світовій класифікації. Друга та третя ракетки збірної Леся Цуренко і Катерина Бондаренко відповідно, зберегли за собою 34-е (1398) і 75-е (813) місця відповідно.

Інші представниці України: Катерина Козлова займає 134-й рядок (+4), а Марина Заневська — 138 (+4).

Кращими в парному рейтингу є Ольга Савчук (48), Людмила Кіченок (56), Надія Кіченок (65) і Катерина Бондаренко (70).

Варто відзначити, що покинула топ-трійку рейтингу торішня чемпіонка турніру в Дубаї Сімона Халеп, зайнявши четверте місце в оновленій класифікації. Белінда Бенчіч, яка програла в першому колі змагань, змогла піднятися на сьомий рядок.

Нагадаємо, що Е.Світоліна на “Dubai Duty Free Tennis Championships” змогла дійти до 1/2 фіналу, обігравши на старті змагань п’яту ракетку світу Гарбінє Мугуруса. У півфіналі українка поступилася майбутній чемпіонці італійці Сарі Еррані.