Понеділок, 29 травня 2017 10:46

Дубль Л.Мессі приніс перемогу “Барселоні” над “Арсеналом” у плей-офф Ліги чемпіонів

КИЇВ. 24 лютого. УНН. У першій зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський “Арсенал” на домашньому стадіоні “Емірейтс” поступився іспанській “Барселоні” з рахунком 0:2, повідомляє УНН.

Іспанці з початку зустрічі захопили контроль над м’ячем, але перший гострий момент у грі виник у середині тайму. Спочатку небезпечно пробив Ектор Беллерін — захисник підставився під удар, але на добиванні першим був Алекс Окслейд-Чемберлен, але голкіпер виручив каталонців. Наприкінці половини зустрічі нападник “Барселони” Луїс Суарес змарнував нагоду відкрити рахунок, пробивши головою з кількох метрів до площини воріт повз цілі.

При закінченні години матчу француз “канонірів” Олів’є Жиру завдав небезпечного удару в нижній кут воріт Тер Штегена, але воротар у стрибку здійснив сейв. На 71 хвилині “Барселона” спіймала супротивника на контратаці. Гол на рахунку Ліонеля Мессі, автор результативної передачі Неймар. Сам бразилець згодом мав змогу подвоїти рахунок, але його удар прийшовся у стійку воріт. Проте порушення правил Матьйо Фламіні у своєму карному майданчику призвело до призначення пенальті по воротах “Арсеналу”. 11-метровий реалізував Л.Мессі та встановив фінальний рахунок — 0:2.

Нагадаємо, що матч-відповідь пройде 16 березня в Іспанії.

Додамо, що в іншому поєдинку 1/8 фіналу італійський “Ювентус” вдома зіграв унічию 2:2 із мюнхенською “Баварією”.