пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.05:41

Перша ракетка України пробився до другого кола турніру в Акапулько

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Український тенісист Олександр Долгополов успішно стартував на турнірі ATP-500 "Abierto Mexicano de Tenis" в мексиканському місті Акапулько, повідомляє УНН з посиланням на btu.org.ua.

У матчі першого раунду киянин за 1 годину 23 хвилини переграв американського тенісиста Стіва Джонсона – 7:5, 7:6 (4).

На рахунку українця 11 ейсів і 2 подвійні помилки. Його суперник відзначився 16-ма подачами навиліт і 3 подвійними.

О.Долгополов реалізував єдиний брекпойнт за весь матч, а ось С.Джонсон не зміг конвертувати в брейк жодного з п'яти.

Варто відзначити, що за вихід до чвертьфіналу український тенісист посперечається з першою ракеткою турніру іспанцем Давидом Феррером. Це буде 11-та очна зустріч між суперниками. Іспанець виграв 8 з 10 попередніх матчів між ними.

Повідомляється, що Ілля Марченко, який успішно стартував в Акапулько днем раніше, також проведе свою гру другого кола. Суперник українця – 127 ракетка американець Райан Харрісон.