неділя, 24 вересня 2017 р.10:43

ФК “Динамо” зазнав домашньої поразки від “Манчестер Сіті”

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Футболісти київського “Динамо” із поразки розпочали двоматчеву дуель 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти англійського “Манчестер Сіті”. Поєдинок проходив у Києві на НСК “Олімпійський”, повідомляє кореспондент УНН.

Уже в стартові хвилини гри господарі створили гольовий момент. Андрій Ярмоленко опинився у карній зоні суперника і після удару українця воротар Джо Харт перевів м’яч у поперечку. Гості відповіли голом на 15 хвилині, коли Яя Туре після подачі кутового виграв верхову боротьбу, а Серхіо Агуеро відправив м’яч у сітку воріт Олександра Шовковського.

Після втрати “біло-синіх” С.Агуеро не вистачило кілька сантиметрів для того аби збільшити перевагу англійців. Однак до кінця тайму “міщани” досягли свого і комбінацію “Манчестер Сіті” результативно завершив Давид Сильва.
“Динамівці” активно почали виступ у другій 45-хвилинці — А.Ярмоленко небезпечно пробив з кута штрафного майданчику гостей.

Атаки киян вилилися у забитий гол. Віталій Буяльський ударом з дальньої відстані із відскоком від газону ефектно скоротив рахунок — 1:2. В.Буяльський міг стати героєм поєдинку, але його удар низом парирував Джо Харт. Фінальний рахунок у матчі встановив Я.Туре, реалізувавши один із нечисленних моментів “Манчестер Сіті” у другому таймі.

Додамо також, в паралельній зустрічі нідерландський “ПСВ” вдома у меншості зіграв унічию із іспанським “Атлетико” — 0:0.