середа, 20 вересня 2017 р.02:20

У центральному поєдинку чемпіонату України хокеїсти “Донбасу” перемогли “Дженералз”

КИЇВ. 25 лютого. УНН. У Києві відбувся центральний матч 23-го туру чемпіонату України, в якому столичні “Дженералз” приймали донецький “Донбас” та поступилися з рахунком 2:4, повідомляє УНН з посиланням на сайт ХК “Донбас”.

У перші два періоди гості закинули по одній шайбі. Голи на рахунку Кочеткова та Шахворостова. У вирішальній 20-хвилинці донеччани довели перевагу до 4-х шайб (дубль Кочеткова та шайба Бабинця) і тільки після цього кияни в останні 5 хвилин зусиллями Тимченка та Караульщука уникли крупної поразки — 2:4.

Варто відзначити, що “Донбас” має 98 очок і заволодів перевагою над “Дженералз” та “Кременчуком” у розмірі 5 пунктів.

Нагадаємо, що наступний матч “Донбас” також проведе в столиці, суперником команди Анатолія Степанищева 27 лютого стане клуб “Крижинка-Компаньйон”.