Вівторок, 17 січня 2017 15:55

Українці завоювали сім медалей на ЧЄ з кульової стрільби

КИЇВ. 25 лютого. УНН. Українські спортсмени у перший день змагань на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї в Угорщині завоювали сім медалей серед юніорів, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України.

"У перший день чемпіонату Європи з кульової стрільби українські юніори завоювали 7 нагород", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м Кирило Козюк (181,6) посів третє місце, а також виборов "бронзу" в команді разом Дмитром Омельченком та Олександром Короховим (1855,3).

У стрільбі з гвинтівки по рухомій мішені Ігор Кізима виборов "золото", а Максим Бабушок посів друге місце. Команда (Ігор Кізима, Максим Бабушок та Дмитро Мельник) посіла також найвищу сходинку п'єдесталу (1677-33x).

У цій же вправі найкращою серед дівчат була Юлія Тимошко. А в команді разом з Вікторією Стецюрою та Дарією Рожнятовською дівчата вибороли "срібло" (1058-11x).

Нагадаємо, змагання зі стрільби з пневматичної зброї в угорському Дьйорі триватимуть з 24 по 27 лютого.

Крім медалей, спортсмени змагатимуться і за ліцензії на Олімпійські ігри-2016 в Ріо-де-Жанейро.

За даними федерації стрільби України, українські спортсмени уже мають 7 олімпійських ліцензій.

Згідно із заявкою, Україну на чемпіонаті Європи представляють 35 стрільців.