четвер, 27 липня 2017 р.00:28

Тенісист О.Долгополов переміг чинного чемпіона турніру в Акапулько

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у чвертьфінал турніру ATP-500 “Abierto Mexicano de Tenis” в Акапулько, перемігши спортсмена із топ-10 світового рейтингу, повідомляє УНН з посиланням на сайт АТР.

У матчі другого раунду киянин обіграв першу ракетку турніру та переможця минулорічних змагань у Мексиці іспанця Давида Феррера — 6:4, 6:4.

Поєдинок тривав 1 годину 31 хвилину. На рахунку О.Долгополова 3 ейси і 3 подвійні помилки. Українець тричі вигравав гейм на подачі Д.Феррера, іспанець зробив тільки 1 брейк.

“Ця перемога була дійсно особливою для мене, тому що я не тренувався до першого матчу тут: минулого тижня я через травму знявся з турніру в Ріо. Я не знав, чи зможу зіграти тут. Я дуже радий, що можу грати і перемагати. Здобувати перемоги, подібні до сьогоднішньої — це фантастика”, — повідомив О.Долгополов.

Відзначимо, що в 1/4 фіналу О.Долгополов зіграє з Робіном Хаасе (Нідерланди), який займає 62-у сходинку в рейтингу АТР. Попереду в очному протистоянні голландець — 2:1, але останній поєдинок відбувся ще в 2013 році.

Додамо, що інший представник України Ілля Марченко також пробився у чвертьфінал, обігравши американця Райана Харрісона — 7:6 (3), 4:6, 7:6 (5).