Пʼятниця, 20 січня 2017 04:27

Українські каратисти здобули три медалі на етапі Прем'єр-ліги в Єгипті

КИЇВ. 1 березня. УНН. У Єгипті завершився розіграш другого етапу Прем’єр-ліги Карате 1 в 2016 році. Українська збірна виборола три нагороди — одну “золоту” та дві “бронзові”, передає УНН з посиланням на Федерацію карате України.

У категорії понад 68 кг перемогу в змаганнях куміте святкувала Анастасія Стєпашко. Одеситка у фіналі зламала опір місцевої спортсменки.

Ще двічі українські спортсменки стояли на третій сходинці п’єдесталу пошани. Так, львів’янка Катерина Крива стала “бронзовою” призеркою у вазі до 50 кг, а ще одна одеситка Анжеліка Терлюга — у ваговій категорії до 55 кг.

Нагадаємо, що на першому етапі сезону в Парижі наша збірна виборола золоту нагороду — Ігор Угнич в категорії 60 кг, і “срібло” А.Терлюга в дивізіоні 55 кг.

Довідка УНН: Календар Прем’єр-ліги Карате 1 в 2016 році складається з десяти етапів, які пройдуть на різних континентах.

Наступні змагання відбудуться в Роттердамі 19-20 березня. За результатами виступів українських спортсменів буде сформовано склад національної збірної на чемпіонат Європи, який пройде в Монпельє (Франція) у травні.