Вівторок, 24 січня 2017 15:34

Паралімпійська збірна України здобула 27 нагород на Кубку світу із зимових видів спорту

КИЇВ. 2 березня. УНН. Українські паралімпійці успішно виступили на Кубку світу з лижних гонок та біатлону, що проходив з 21 по 28 лютого 2016 року у місті Фінстерау (Німеччина). Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

У доробку національної паралімпійської збірної команди з лижних видів спорту — 27 високих нагород, серед яких 8 “золотих”, 8 “срібних” та 11 бронзових медалей (25 медалей в індивідуальному заліку, 2 — в естафетах. Крім того, 12 — в лижних гонках, 15 — в біатлоні), а також друге загальнокомандне місце.

Українську паралімпійську збірну команду з зимових видів спорту презентували на цьому етапі кубку світу 25 спортсменів (у тому числі — 8 спортсменів-лідерів (гайдів)) серед представників 20 країн світу.

Найкраще від “жовто-блакитних” виступили Шишкова Оксана, яка виборола 5 високих нагород, серед яких 3 “золоті” та Кононова Олександра, у спортивному доробку якої на цьому Кубкові світу теж 5 високих нагород, у тому числі 3 золоті медалі.

Зазначимо, що наступні старти етапу Кубку світу — з 11 по 21 березня у Вуокатті (Фінляндія).