Вівторок, 23 травня 2017 16:46

Український баскетболіст у НБА провів результативний поєдинок проти БК "Шарлотт"

КИЇВ. 3 березня. УНН. Представник України в Національній баскетбольній асоціації Олексій Лень став найрезультативнішим гравцем у складі “Фінікс Санс” у гостьовій грі проти “Шарлотт Хорнетс”, передає УНН.

Наш баскетболіст в черговий раз з’явився у грі в стартовому складі (24-й раз) та набрав 18 очок за 34 хвилини на паркеті (5/15 двоочкових, 8/10 штрафних), зробив 12 підбирань (3 в атаці), віддав 1 передачу, оформивши дабл-дабл (10 пунктів у графі результативності в двох статистичних показниках).

Такий статистичний показник українця не допоміг його колективу, котрий зазнав поразки 92:126.

Нагадаємо, що “Фінікс” посідає 14 місце в Західній конференції — 15 перемог в 60 матчах.

Додамо також, в останніх п’яти матчах чемпіонату О.Лень набирає як мінімум 13 очок, а середня результативність нашого співвітчизника за цей період становить рівно 18 пунктів при 11 підбираннях.

Як повідомляв УНН, у попередньому поєдинку уродженець міста Антрацит завдяки 22 очкам приніс перемогу “Фініксу” над “Мемфісом”.