Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 23 січня 2018 00:42
Новини: Політика

Уряд затвердив порядок перевірки інформації про субсидії

Уряд затвердив порядок перевірки інформації про субсидії

КИЇВ. 4 березня. УНН. Кабінет міністрів України постановив порядок здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідна постанова була опублікована в “Урядовому кур’єрі” від 4 березня, передає УНН.

“Кабінет Міністрів України постановляє затвердити Порядок здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що додається. Установити, що міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, Національний банк, Пенсійний фонд України, фонди загальнообов’язкового державного соціального страхування, підприємства, установи і організації, банки та інші фінансові установи незалежно від форми власності подають Міністерству фінансів інформацію, у тому числі персональні дані”, — йдеться у тексті постанови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці заборгували за послуги ЖКГ близько 9 млрд грн

Крім того, відповідно до постанови, міністерство фінансів та міністерство соціальної політики мають передати інформацію з баз даних Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та централізованого банку даних з проблем інвалідності та здійснити передачу міністерству фінансів таких баз даних.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...