Субота, 27 травня 2017 00:04

"Сталь" та "Олександрія" з результативної нічиї розпочали весняну частину Прем'єр-ліги

КИЇВ. 5 березня. УНН. Дніпродзержинська “Сталь” на стадіоні “Метеор” у Дніпропетровську зіграла у результативну нічию 2:2 із “Олександрією”, у першому матчі весняної частини української Прем’єр-ліги в рамках 17 туру змагань, повідомляє УНН з посиланням на сайт УПЛ.

Господарі, віддаючи перевагу використанню довгих пасів та всієї ширини поля, досягли бажаного під час розіграшу штрафного. Другим темпом Денис Васін ліворуч помітив Джордже Лазіча, і легіонер вивів Кравченка на порожні ворота — 1:0.

Однак, під час чергової атаки “Олександрії” правим краєм у центрі штрафного майданчика Давід Таргамадзе залишився без опіки, проте голкіпер з його ударом впорався, перевівши у стійку. Але на добиванні опинився Віталій Пономар — 1:1.

У другому таймі команди обмінялися голами: спочатку Андрій Запорожан з пенальті вивів вперед гостей на 59 хвилині, а на 74 хвилині Роман Дебелко зрівняв рахунок.

Таким чином після 17 турів “Олександрія” має 22 очки — шосте місце в турнірній таблиці, а “Сталь” здобула 16 балів — восьма сходинка.

Відзначимо, що в іншому матчі “Чорноморець” в Одесі також розділив очки у зустрічі проти львівських “Карпат” — 0:0.