пʼятниця, 21 липня 2017 р.17:02

О.Лень встановив рекорд результативності за всі часи виступів українців в НБА

КИЇВ. 6 березня. УНН. Український центровий “Фінікс Санс” Олексій Лень провів свій найрезультативніший матч в кар’єрі НБА, а його команда здобула виїзну перемогу над “Орландо Меджик” — 102:84, повідомляє УНН.

У першій чверті український “бігмен” заробив 14 очок, закидавши більшість м’ячів із середньої дистанції, а також кілька разів з-під кільця. Завдяки успішним діям О.Леня “Фінікс” пішов на велику перерву в ранзі лідера — 58:50.

Початок третьої чверті ознаменувався затяжним ривком “Санс” (16:0), а також слем-данком уродженця міста Антрацит — 76:50.

У підсумку О.Лень встановив особистий рекорд в кар’єрі НБА, набравши 31 очко (10/22 двоочкові, 11/14 штрафні). Також українець зробив 15 підбирань, 2 блок-шоти, 1 перехоплення при 4 втратах.

“На цей раз всі були зосередженими. Рівень концентрації був на високому рівні. У нас раніше була серія із 14 поразок підряд — це змусило нас діяти рішуче”, — заявив найрезультативніший гравець матчу О.Лень.

Варто відзначити, що показник в 31 набране очко, став найкращим в історії виступів українців за всі часи. Раніше найбільшу кількість набраних балів за один матч продемонстрували Станіслав Медведенко за “Лос-Анджелес Лейкерс” двічі по 26 пунктів в 2004 році та в 1999 році В’ячеслав Потапенко у складі “Бостон Селтікс”, також 26 очок.

Додамо, що О.Лень також перетнув рубіж в 1000 набраних очок за кар’єру в НБА. До цього всього трьом представникам України вдавалося це зробити — Олександру Волкову (1019 очок), С.Медведенко (1390) і В.Потапенко (3995).