пʼятниця, 28 липня 2017 р.09:43

Українка І.Варвинець потрапила до десятки кращих на ЧС з біатлону

КИЇВ. 10 березня. УНН. В норвезькому місті Холменколлені відбулася індивідуальна жіноча гонка в рамках чемпіонату світу з біатлону, передає УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Француженка Марі Дорен-Абер стала переможницею, фінішувавши лише з одним промахом та часом в 44 хвилини 2,8 секунди. Друге місце зайняла її співвітчизниця Анаіс Бескон з 12,2 секундами відставання (1 не закрита мішень), а замкнула трійку призерів німкеня Лаура Дальмаєр +1:17,8 (2).

Кращою з українок стала Ірина Варвинець, яка зайняла 9 місце — +1,56:3 секунди + 1 промах. Інші наші співвітчизниці розмістилися наступним чином: Юлія Джима + 2:44,7 (2) — 22 позиція, Валентина Семеренко +4:36,5 (2) — 44-а.

Варто відзначити, що капітан збірної України Олена Підгрушна пройшла чотири вогневих рубежі (2 не закриті мішені), однак не фінішувала. Причини сходу наразі не повідомляються.

Додамо, що завтра відбудеться чоловіча індивідуальна гонка.