субота, 23 вересня 2017 р.16:38

На тенісному турнірі в Індіан-Уеллс відбудеться українське дербі

КИЇВ. 12 березня. УНН. Українські тенісистки Леся Цуренко і Катерина Бондаренко вийшли до третього кола турніру WTA "Premier Mandatory" з призовим фондом понад 6 мільйонів доларів в Індіан-Уеллс, (США). За вихід до четвертого раунду наші співвітчизниці посперечаються в українському дербі між собою, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У матчі другого кола Л.Цуренко за 1 годину 28 хвилин обіграла італійську тенісистку Сару Еррані, посіяну під 15 номером – 6:4, 6:3.

Таким чином, друга ракетка України зуміла взяти у С.Еррані реванш за поразку в чвертьфіналі турніру WTA Premier у Торонто.

Також це перша перемога киянки над гравцем топ-20 в нинішньому сезоні.

Натомість К.Бондаренко в матчі другого кола завдала поразки російській тенісистці Анастасії Павлюченковій (24 номер посіву) – 6:2, 6:7 (1), 6:4.

Поєдинок тривав 2 години 5 хвилин. Українка зробила за матч 8 брейків, її суперниця - 5.

За вихід до четвертого раунду наші співвітчизниці посперечаються в українському дербі між собою.

Варто зазначити, що раніше Л.Цуренко і К.Бондаренко провели три загальних поєдинку.

У 2011 зіграли в Баку і Хобарті. Обидва цих матчу залишилися в активі К.Бондаренко. А в минулому сезоні оформити першу перемогу в цьому протистоянні зуміла Л.Цуренко. Сталося це в чвертьфіналі турніру в Стамбулі, де тенісистки провели справжній марафон, який завершився з рахунком 7:6 (13), 7:5 на користь Л.Цуренко.

Нагадаємо, що сьогодні з другого кола змагань розпочне свої виступи рекордсменка України, 14 ракетка світу Еліна Світоліна, котра зустрінеться із німкенею Аннікою Бек.