Субота, 27 травня 2017 05:35

Українець С.Михайлюк допоміг "Канзас Джейхоукс" вийти у фінал NCAA

КИЇВ. 12 березня. УНН. Український свінгмен команди університету “Канзас Джейхоукс” Святослав Михайлюк вийшов у фінал плей-офф конференції “Big 12” баскетбольного чемпіонату студентської ліги США NCAA, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Відігравши 10 хвилин у поєдинку NCAA з університетом “Бейлор”, українець очок не набрав (0/1 двоочкових, 0/1 триочкових), зібрав 3 підбирання (1 в атаці), віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 3 втратах і 3 фолах.

Команда 18-річного українця перемогла в напруженому матчі з рахунком 70:66 і в конференційному фіналі зіграє з командою університету Західної Вірджинії.

Нагадаємо, що у чвертьфінальній грі проти університету “Канзас Стейт” С.Михайлюк відіграв безпомилково і набрав 6 очок, завершивши поєдинок без жодного хибного кидка.

Додамо, що С.Михайлюк захищав кольори національної збірної України під керівництвом Майка Фрателло на чемпіонаті світу 2014 року.