Середа, 18 січня 2017 04:34

"Баварія" з рахунком 5:0 перемогла "Вердер" українця В.Скрипника

КИЇВ. 13 березня. УНН. Німецька команда українського фахівця Віктора Скрипника розгромно поступилася "Баварії" на виїзді в рамкам 26 туру Бундесліги, передає УНН з посиланням на сайт "Вердера".

На 9-й хвилині гол забив півзахисник господарів Тьяго Алькантара. На 31-й хвилині відзначився його партнер Томас Мюллер, при цьому двічі асистував гольовими передачами Кінгслі Коман.

На 65-й хвилині голеадор Т.Мюллер оформив дубль. В заключні десять хвилин поляк Роберт Левандовскі забив ще один гол, а вже в компенсований час матчу Т.Алькантара встановив остаточний рахунок — 5:0.

Отже, мюнхенці набрали 66 очок і одноосібно займають першу сходинку в турнірній таблиці, “Вердер” з 27 балами посідає 15-е місце і продовжує вести боротьбу за місце в Бундеслізі на наступний сезон.

Нагадаємо, що у наступному турі “Баварія” 19 березня зіграє на виїзді з “Кельном”, а команда українського тренера В.Скрипника в цей же день прийме “Майнц”.