Четвер, 23 березня 2017 14:59

"Зоря" з різницею в чотири голи перемогла ФК "Чорноморець"

КИЇВ. 13 березня. УНН. У 18 турі “Ліга Парі-матч” луганська “Зоря” з розгромним результатом обіграла одеський “Чорноморець” 4:0 та зберегла третю позицію в чемпіонаті, передає УНН з посиланням на сайт УПЛ.

У перші 45 хвилин гості з Одеси залишилися в меншості після фолу останньої надії від Олександра Азацького, але Пилип Будківський не зумів переграти воротаря суперників з 11-метрового удару.

У другій половині гри клас, сила та зайвий гравець допомогли “Зорі” провести 4 результативні випади без жодної відповіді.

Відкрив рахунок — Олександр Караваєв. Після довгої діагоналі звільнився від опіки захисника та на техніку обвів Безрука. Потім Андрій Тотовицький закрутив м’яч з кутового над голкіпером у дальній кут воріт.

Згодом, ще одна помилка Безрука призвела до чергового перехоплення: А.Тотовицький одразу помітив ліворуч П.Будківського, і той забив 10-й гол у сезоні. Поставив крапку зі штрафного Желько Любеновіч, пробивши у ближній верхній кут.

“Добре почали, заробили пенальті, вилучення суперника, але не реалізували свій момент. У перші 30 хвилин тайму хороший був натиск, були моменти, але ми знову їх не реалізували. Другий тайм почали більш зібрано, додали в русі. Забили перший хороший м’яч. Потім довели справу до логічного завершення, забивши ще три голи. Вважаю, що рахунок на табло — по грі”, — відзначив наставник переможців Юрій Вернидуб.

Додамо, що в іншій зустрічі ігрового дня “Олександрія” та “Чорноморець” не виявили між собою переможця, а у першому матчі 18 туру львівські “Карпати” вдома поступилися “Динамо” — 1:2.