Субота, 25 березня 2017 17:46

Є.Коноплянка голом та передачею допоміг "Севільї" обіграти "Вільяреал"

КИЇВ. 13 березня. УНН. У 29 турі іспанської Прімери клуб футболіста збірної України Євгена Коноплянки "Севілья" з рахунком 4:2 переміг конкурента за потрапляння в зону Ліги чемпіонів "Вільяреал", повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК "Севілья".

Українець забив гол ударом з дальньої дистанції на 65-й хвилині матчі, а до цього зробив гольову передачу, після якої гравець гостей Віктор Руїс забив автогол.

Українець отримав пошкодження в стику на 70-й хвилині матчу і був замінений на Хосе Антоніо Рейеса.

У складі переможців голами також відзначилися Іборра на 23 хвилині та Рейєс 90. У "Вільяреала" дубль на рахунку Бакамбу (29, 37).

Нагадаємо, що це перша поява українця в основному складі в чемпіонаті Іспанії з матчу 24-го туру проти "Лас-Пальмас" (2:0), який відбувся 14 лютого.