Четвер, 23 березня 2017 08:50

ХК "Кременчук" переміг "Дженералз" у першому матчі плей-офф

КИЇВ. 15 березня. УНН. Хокеїсти "Дженералз" та "Кременчука" першими розпочали півфінальну серію плей-офф, провівши зустріч на льоду київського "Палацу Спорту", передаєє кореспондент УНН.

Рахунок у матчі відкрив гравeць київського колективу Артема Гніденко, котрий реалізував ігрову більшість.

Другий період супроводжувався великою кількістю вилучень, чим двічі скористалися гості - шайби на рахунку Антона Бойкова та Івана Підгурського.

Початок заключного періоду ознаменувався ще двома шайбами гостей, а саме Дмитра Чернишенка та Владислава Лугового. 4:1 - перемога "Кременчука".

Зазначимо, що друга гра цієї серії відбудеться завтра в Києві о 19:00.

Нагадаємо, що переможець першого етапу – донецький "Донбас" – серію проти харківського "Витязя" розпочне 16 березня у Дружківці.

Додамо, що серії 1/2 фіналу триватимуть до трьох перемог однієї із команд, тобто максимальна кількість матчів у кожній із серій сягає п'яти.