Неділя, 26 березня 2017 11:04

“Барселона” та “Баварія” стали останніми чвертьфіналістами Ліги чемпіонів

КИЇВ. 17 березня. УНН. Іспанська “Барселона” та німецька “Баварія” поповнили склад чвертьфіналістів Ліги чемпіонів УЄФА, передає УНН.

У матчі-відповіді каталонський клуб завдав поразки лондонському “Арсеналу” 3:1. У переможців забивали Неймар, Луїс Суарес і Ліонель Мессі, у “канонірів” Мохамед Ельнені. Перша гра команд також завершилася перемогою іспанців — 2:0.

В іншому протистоянні для вирішення ім’я тріумфатора знадобилися два екстра-тайми, адже друга гра, як і перша, завершилася гольовими нічиїми — 2:2. На цей раз за туринців голами відзначилися Поль Погба та Хуан Куадрадо, а у мюнхенців Роберт Левандовські та Томас Мюллер. У додаткові 15-хвилинки голи Тіаго Алькантари та Кінгслі Коман принесли німцям перемогу з підсумковим результатом 6:4.

Нагадаємо, що раніше до стадії 1/4 фіналу пробилися два іспанські клуби “Реал” та “Атлетико”, німецький “Вольфсбург”, французький “Парі Сен-Жермен”, англійський “Манчестер Сіті”, а також португальська “Бенфіка”.

Додамо, що жеребкування наступної стадії Ліги чемпіонів та Ліги Європи відбудеться 18 березня.