Субота, 21 січня 2017 20:18

Біатлоністка О.Підгрушна потрапила до топ-10 на етапі Кубка світу в Росії

КИЇВ. 17 березня. УНН. У Ханти-Мансійську (Росія) жіночим спринтом стартував останній в нинішньому сезоні етап Кубка світу з біатлону, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації біатлону України.

Попри один промах перемогу у гонці святкувала фінка Кайса Макяряйнен – 20:42,3. Срібну медаль виборола чешка Габріела Соукалова (0 хибних пострілів) + 3,1 секунди. Бронзова нагорода на рахунку Марте Олсбю (0) +4,8 секунди.

Кращий результат у збірній України належить лідеру команди Олені Підгрушній, яка за рахунок відіграшу кількох позицій на фінішному колі показала сьомий результат.

Очки в особисту скарбничку завоювала також Юлія Джима, яка фінішувала 26-й при двох промахах. А ось Ірина Варвинець і Яна Бондар при аналогічній точності в залікову зону потрапити не зуміли, але отримають право стартувати в суботній гонці переслідування.

Варто відзначити, що спринт Ханти-Мансійська став останньою гонкою в заліку Кубка націй поточного сезону. Впевнену перемогу тут здобула збірна Німеччини, а команда України фінішувала п'ятою, зберігши максимальну квоту учасниць на наступний сезон.

Нагадаємо, що завтра в Ханти-Мансійську спринтерську гонку проведуть чоловіки.