Вівторок, 12 грудня 2017 10:52

ХК "Донбас" виграв другий матч у серії плей-офф проти "Витязя"

КИЇВ. 17 березня. УНН. Лідер регулярного чемпіонату України з хокею "Донбас" святкував другу домашню перемогу над харківським "Витязем" у півфінальній серії плей-офф , передає УНН з посиланням на прес-службу ХК "Донбас".

Перевага "Донбасу" на початку зустрічі знайшла своє відображення на табло: у стартовому періоді господарі відзначилися тричі, а у другій 20-хвилинці ще три рази запалювали червоне світло за воротами харків’ян.

Третій період команди відіграли у середньому темпі. Небезпечні моменти періодично виникали біля воріт команд, проте Євген Царегородцев та Владислав Вязовов небезпеку ліквідували – 6:1.

Шайби закидали: 1:0 Чердак (Варламов), 4:34, 2:0 Кузьмік (Григор'єв), 12:16, 3:0 Бабинець (Вол. Алексюк, Буценко), 18: 28-меншість, 3:1 Кобіков (Пономар, Посєвін ), 20:59-більшість, 4:1 Чердак, 28:13, 5:1 Буценко (Бабинець, Алексюк), 31: 36-більшість, 6:1 Карп (Кочетков, Докшин), 34:19.

Нагадаємо, що третій матч серії відбудеться 19 березня о 19:15 на харківській Арені "Салтівський лід".

Як повідомляв УНН, в іншій парі між "Дженералз" та "Кременчуком" зберігається нічия у серії 1:1.