Понеділок, 05 грудня 2016 14:28

Футболісти “Шахтаря” пробилися в чвертьфінал Ліги Європи

КИЇВ. 18 березня. УНН. У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи “Шахтар” на виїзді мінімально переміг бельгійський “Андерлехт” та вийшов у наступний етап змагань, повідомляє УНН.

З початку гри бельгійці захопили ініціативу і великими силами йшли в атаку відігравати різницю попереднього матчу з “гірниками”. В середині першої 45-хвилинки центральний оборонець господарів Мбоджі відзначився забитим голом головою після подачі кутового, але головний арбітр матчу Матео Лаос відмінив взяття воріт через поштовх футболіста “Шахтаря” збоку сенегальця.

Під завершення зустрічі на полі розгорілися пристрасті. Спочатку за другу жовту картку з поля був вилучений центральний оборонець “гірників” Олександр Кучер. Через кілька хвилин за неспортивну поведінку (поштовх ногою форварда “Шахтаря” Ф.Ферейри) червону картку отримав Мбоджі. А єдиний гол у компенсований арбітром час забив нападник Едуардо — 0:1.
Таким чином “Шахтар” пробився до наступного кола змагань (загальний рахунок 4:1) і вже завтра дізнається майбутнього суперника на чвертьфінальній стадії турніру.

Команди вийшли на матч в таких стартових складах:

“Шахтар”: Пятов — Ісмаїлі, Кучер, Ракицький, Срна — Малишев, Степаненко, Коваленко, Тайсон, Марлос — Ферейра.
“Андерлехт”: Прото — Десхахт, Мбоджі, Нахар, Баджо — Прат, Нюйтінк, Дефур, Ачімпонг, Езекіел — Окака.

Додамо, що окрім “Шахтаря” гарантували собі вихід до чвертьфіналу також: “Атлетик”, “Вільяреал”, “Спарта”, “Севілья”, “Брага”, “Боруссія” Д, “Ліверпуль”.