Субота, 27 травня 2017 11:36

Боксери з України виграли дві нагороди на турнірі в Албанії

КИЇВ. 18 березня. УНН. Національна збірна України здобула дві нагороди на міжнародному турнірі “Memorial Vllaznia 2016”, який з 10 по 14 березня приймала Албанія. Про це повідомляє Федерація боксу України, передає УНН.

За результатами вирішальних двобоїв “золото” до скарбнички “жовто-блакитної” команди поклав боксер вагової категорії до 64 кг — Мгер Оганісян. У фінальному поєдинку М.Оганісян технічним нокаутом у другому раунді переміг представника Косово Ррасі Ніколла.

Окрім того, друге місце на турнірі посів Костянтин Пінчук. У фінальному поєдинку український боксер з рахунком 1:2 поступився представнику Косово Арменду Хсоксхаю.

Як повідомляв УНН, національна збірна України посіла друге командне місце на міжнародних змаганнях в Азербайджані.