середа, 18 жовтня 2017 р.00:48

ХК "Донбас" потрапив у фінал плей-офф чемпіонату України

ХК

КИЇВ. 19 березня. УНН. У Харкові відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату України між місцевим “Витязь” і донецьким “Донбасом”, передає УНН з посиланням на прес-службу ХК “Донбас”.

Дві попередні зустрічі завершилися впевненими перемогами донеччан 5:2 і 6:1, тому права на помилку у харків’ян вже не залишалося, їм, у що б то не стало, треба було йти вперед, атакувати і перемагати на своєму майданчику. Такий стан справ у суперника розв’язувало руки “Донбасу”, який міг діяти з холодною головою, чекаючи помилки суперника. Довго чекати не довелося. Вже на другій хвилині гри найнебезпечніша для “Витязя” пара гравців Горище-Захаров організувала швидкий гол, в якому перший асистував, а другий забивав.

З перших хвилин матчу прибули на арену “Салтівський лід” вболівальники “Донбасу” практично стерли для гостей грань чужого і свого поля, їх злагоджену підтримку було чутно від стартового вкидання, до фінальної сирени. В черговий раз гостьовий фан-сектор вибухнув криками і оплесками після того, як рахунок подвоїв досвідчений капітан “червоно-біло-чорних” Сергій Варламов.

У другому періоді гра вирівнялася, команди не створили багато гольових моментів біля воріт один одного, а й ті небезпеки, що були, майстерно нейтралізували гравці оборони і голкіпери. Відзначимо, що своє перше вилучення “Донбас” здобув лише в завершенні другого періоду. За 12 секунд до другої перерви Микита Буценко отримав 2 хвилини штрафу, більшу частину яких припали вже на заключну третину.

У дебюті останнього періоду зустрічі донеччанам вдалося вистояти меншість, більше того, незабаром після повернення на лід Буценко закинув третю шайбу своєї команди в матчі, практично, знявши питання про переможця. У попередніх восьми зустрічах чемпіонату між “Донбасом” і “Витязь” харків’янам ніколи не вдавалося відзначитися в третьому періоді, однак цього разу Руслан Максименко не дозволив Євгену Царегородцева завершити півфінальну серію шатаут. Проте, перемога від гостей вже нікуди не пішла.

“Витязь” — “Донбас” — 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Шайби: 0: 1 Захаров (Горище), 1:25, 0: 2 Варламов (Толстушко, Захаров), 15:08, 0: 3 Буценко (Нікіфоров), 1: 3 Максименко (Янченко, Лазаренко), 49: 07- бол.

Завдяки цій перемозі, “Донбас” першим оформив собі місце у фіналі сезону 2015/16, пройшовши півфінальну серію за мінімальну кількість матчів — три “вікторії” в трьох матчах.

Нагадаємо, що фінальна серія плей-офф розпочнеться 26 березня. Як переможець регулярного сезону вже відомо, що “Донбас” почне серію до чотирьох перемог на своєму майданчику “Альтаїр” в Дружківці. Суперник триразового чемпіона України з фіналу поки невідомий, у другій парі півфіналістів “Дженералз” — “Кременчук” після трьох матчів попереду хокеїсти київського клубу — 2:1.