вівторок, 17 жовтня 2017 р.22:21

Двоє українців увійшли до призових трійок на чемпіонаті світу у приміщенні

КИЇВ. 20 березня. УНН. Українець Олексій Касьянов посів друге місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні у Портленді (США – ред.) у змаганнях з семиборства, а інший українець Олександр Лисенко зайняв третє місце серед ветеранів (вікова категорія від 60 років – ред.) у забігу на 800 метрів, передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації легкої атлетики України.

Так, О.Касьянов за сумою семи видів набрав 6182 очка й очолив європейський топ-лист сезону.

Переміг з найкращим результатом сезону у світі американець Ештон Ітон — 6470.

Зазначимо, що в другий день змагань О.Касьянов побив особистий рекорд зі стрибків з жердиною — 4,90 м.

У решті видів українець показав такі результати: 60 м — 6,86 с; стрибки у довжину — 7,49 м; штовхання ядра — 14,53 м; стрибки у висоту — 1,99 м; 60 м з бар’єрами — 7,91 с; 1000 м — 2.39,64 хв.

Як зазначає прес-служба Федерації, одне з нововведень організаторів чемпіонату світу-2016 у приміщенні — забіги на 800 метрів серед ветеранів (вікова категорія 60+ - ред.)

В такому забігу О.Лисенко фінішував третім із результатом в 2.17,38 хвилин.

Переміг британець Девід Рой Вілкокс із результатом у 2.15,90 хвилин, а друге місце посів ірландець Джое Гаф - 2.16,01 хвилин.

Як повідомляв УНН, паралімпійська збірна України здобула 27 нагород на Кубку світу із зимових видів спорту.