Середа, 29 березня 2017 13:14

ФК "Олімпік" здобув третю підряд нічию в рамках Прем'єр-ліги

КИЇВ. 20 березня. УНН. У 19 турі української Прем’єр-ліги гравці донецького “Олімпіку” на власному полі зіграли внічию 1:1 із луцькою “Волинню”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УПЛ.

Краще налаштувались на боротьбу футболісти гостей, які могли відкривати рахунок вже на 1-й хвилині, коли свій колектив врятував воротар Заурі Махарадзе після удару від Редвана Мемешева. Голкіпер “Олімпіка” і надалі неодноразово вступав у гру.

Обидва взяття воріт сталися у першій частині заключної 45-хвилинки. Спочатку рахунок відкрив нападник господарів Іван Матяж. Проте за три хвилини Володимир Польовий прямим ударом після порушення з 25-ти метрів з відскоком від засніженого газону, встановив статочний результат.
Відзначимо, що для донеччан це вже третя підряд нічия. В минулих турах “Олімпік” розділив очки із “Олександрією” та “Зорею”.

Нагадаємо, що в рамках 19 туру чемпіонату України, сьогодні відбудуться ще два поєдинки: “Карпати” — “Дніпро” та “Динамо” — “Зоря”.