Понеділок, 27 березня 2017 12:16

ФК "Дніпро" з рахунком 1:0 обіграв у Львові "Карпати"

КИЇВ. 20 березня. УНН. У матчі 19-го туру чемпіонату України "Ліга Парі-Матч" на "Арені-Львів" місцеві футболісти "Карпат" мінімально поступилися "Дніпру" – 0:1, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК "Дніпро".

За усіма статистичними показниками "Дніпро" виглядав сильніше за суперника, але забити підопічним Мирона Маркевича у першому таймі не вдалося. Леонардо та Джон Руїс до перерви не розпорядилися нагодами, а під час передачі з правого флангу Андрій Гітченко витягнув м’яч, котрий летів під удар головою Матеуса. Подібних відповідей на володіння Яна Лаштувки не було.

У другій же половині гольова передача Євгена Шахова дозволила Роману Зозулі обіграти голкіпера Романа Мисака та забити єдиний м’яч у зустрічі – 1:0.

Відзначимо, що на рахунку дніпропетровців 34 пункти – 4 позиція. Програш третій "Зорі", яка має матч в запасі, складає 4 пункти. "Карпати" з 22 балами посідають 7-й рядок.