Вівторок, 24 січня 2017 22:06

ХК "Кременчук" зрівняв рахунок у півфінальній серії плей-офф чемпіонату України

КИЇВ. 20 березня. УНН. Хокеїсти "Кременчука" зрівняли рахунок (2:2) у півфінальній серії плей-офф чемпіонату України завдяки перемозі на власному льоду в серії буллітів над київським "Дженералз", повідомляє УНН з посиланням на сайт Федерації хокею України.

Господарі активно грали в атаці й наприкінці першого періоду зуміли пробити Едуарда Захарченка (шайба на рахунку Коренчука), який протягом цієї серії залишався "сухим".

Щойно розпочався другий період, як гостям зусиллями Ігоря Слюсаря вдалося відігратися. На заключну перерву господарі пішли у статусі лідера. Олексій Янішевський організував контр випад для Дмитра Чернишенка, який відзначився потужним результативним кидком.

Маючи перевагу у рахунку, господарі перейшли на гру другим номером, роблячи ставку на оборону власних воріт та контратаки. Така тактика бажаного результату команді Дмитра Підгурського не принесла: гості за п’ять з лишком хвилин до завершення періоду зрівняли рахунок. Шанс не доводити справу до овертайму за хвилину до завершення регламентованого часу змарнував Олексій Янішевський.

У додатковій 5-хвилинці жодній з команд не вдалося відзначитися, тож справа дійшла до хокейної лотереї. Серія булітів затяглася на шість пар кидків. У складі господарів відзначилися Іван Підгурський та Ілля Коренчук. У гостей єдина шайба на рахунку Євгена Секірка.

Нагадаємо, перемога "Кременчука" означає, що доля путівки до фінальної серії визначиться 23 березня у столиці. В контровому матчі серії перевагу власного майданчика має "Дженералз".