субота, 29 липня 2017 р.12:20

Н.Джокович здобув перемогу на турнірі серії Мастерс

КИЇВ. 21 березня. УНН. Перша ракетка світу, серб Новак Джокович став переможцем турніру серії ATP Masters-1000 BNP Paribas Open в Індіан-Уеллс, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У фіналі сербський тенісист розгромив Мілоша Раоніча з Канади (12): 6-2 6-0.

Н.Джокович виграв свій 27-й титул на турнірах серії "Мастерс", зрівнявшись з Рафаелем Надалем і поділивши з ним перше місце за цим показником.

При цьому екс-перша ракетка світу, білоруська тенісистка Вікторія Азаренко вдруге в своїй кар'єрі стала переможницею турніру WTA Premier Mandatory в Індіан-Уеллс.

У фіналі BNP Paribas Open В.Азаренко обіграла першу ракетку світу американку Серену Вільямс: 6-4 6-4.

Це четверта перемога білоруської тенісистки над Вільямс-молодшою в 21-ій очній зустрічі. Рахунок особистих зустрічей між ними став 17-4 на користь американки.