субота, 22 липня 2017 р.05:28

ХК "Дженералз" став другим фіналістом чемпіонату України

КИЇВ. 23 березня. УНН. У вирішальному поєдинку півфінальної серії чемпіонату України, хокеїсти київського "Дженералз" на льоду "Палацу Спорту" перемогли "Кременчук" з рахунком 1:0, передає УНН.

З перших хвилин зустрічі відчувалася напруженість. Дебютна дадцятихвилиника пройшла у непоступливій боротьбі та завершилася без закинутих шайб. У другому періоді господарі льоду частіше перебували на підступах воріт "Кременчука", що вилилось в єдину закинуту шайбу Артема Гніденка у грі в більшості. Асистували автору голу два Олександри - Побєдоносцев та Караульчук.

Зазначимо, що після поєдинку хокеїсти "Кременчука" отримали бронзові нагороди чемпіонату.

Нагадаємо, що першим фіналістом став ХК "Донбас", котрий на попередній стадії втрьох поєдинках переграв харківський "Витязь".

Додамо також, фінальна серія чемпіонату, яка триватиме до чотирьох перемог, розпочнеться 26 березня.